10 Nisan 2013 Çarşamba

SCEPTIC AGE

"Amanıınnn bunlarda kim?" demeyin:) Sceptic Age grubu 1989 yılında Hacettepe Üniversitesi'nin çeşitli bölümlerinde okuyan gençlerin kurduğu bir rock grubu idi.  Üniversite yıllarında çaldılar, konserler verdiler, azımsanmayacak bir hayran kitlesine ulaştılar:) Hem de grubun kurucusu Çağatay Ergin'in bestelerini çalarak.
 
Yıllar geçti, okudukları bölümlerden mezun oldular. İş-güç sahibi oldular, kimisi çoluk çocuğa karıştı. Ama içlerindeki müzik aşkı hiç bitmedi. Ve yıllar sonra tekrar bir araya geldiler.
 
On yedi yıl sonra ilk konserlerini verdiler. İki sene sonra ikinci konserleri geçen pazar akşamı yine IF Performance Hall'daydı.
 
 
 
Ve işte bu grubun Ritim Gitar & Geri Vokal'i benim kocam Emre:)))
 
 
Bu sene aralarına katılan vokal de Murat, 85'li olarak grubun yaş ortalamasını düşürse de, grubun diğer üyeri 40 yaş ve üstü:)
 
 
Bakmayın şimdi saçların dökülmüş, kırlaşmış olduğuna o yıllarda hepsinin saçı belindeydi:)) Saçlar, başlar gitse de enerjileri hâlâ yerinde.
 
 
Gitarda Çağatay Ergin, Ritim Gitar ve geri vokalde Emre Özgümüş, Bass Gitarda Aykut Öz, Davulda Celal Sözer ve Vokalde Murat Özgen Özkan'dan oluşan Sceptic Age pazar akşamı sevenlerini çoşturdu, eski günlere götürdü :))

 
 
 


 
 

 
 

 

2 yorum:

  1. ne kadarda güzel bir araya gelmeleri bunca sene geçmesine rağmen :) allah'ım içlerindeki enerjileri hiç bitirmesin inş :):)

    YanıtlaSil
  2. merhaba canım.Ben Ankarada yaşıyorum,artık takipçinim :) yeni bloğumu takip ederek destek olursanız çok sevinirim. Bu arada bende IF'e çok sık giderim :)
    http://nihanlamakyaj.com/

    YanıtlaSil

Başka neler var neler:))

Related Posts with Thumbnails