27 Ağustos 2012 Pazartesi

Güzel günlerin ardından

Üç günlük bayram tatilinin sonuna, üç iş gününü de yıllık izinden ekleyince koskoca dokuz günlük tatil, bitti gitti bile:(((
 
Peki bu koskoca dokuz gün neler yaptı bizim aile?
 
Bayramdan önceki cuma günü Oki'nin üç haftalık yaz okulu ufak bir gösteriyle bitti. Şimdi kalan iki haftayı baba idare edecek, sonra zaten okullar açılıyor. Eski düzen devam hayata.
 

Bayram seyran sanırım benim için sadece tatil olduğu için güzel, ona karar verdim. Gidecek, gelecek kimse olmayınca, evde geçirilecek bolca zaman var derken su gibi akıp geçti günler. Sadece ablamlar vardı Ankara'da biz de bayramın birinci günü onlara gittik.

İkinci gün sevgili arkadaşımız Ceren ailesinin evinde mangala çağırmıştı. Arkadaşlarla güzel bir mangal keyfi yapıldı. Yenildi içildi, sohbet muhabbet derken akşama kadar güzel vakit geçirildi.


Sonrası mı?

Evde yapılan ufak boya işleri, derleme, toplama, temizlik, yemek, çamaşır, ütü, az biraz öğle uykuları, üç-beş incik boncuk, ara-sıra park bahçe derken geçti günler.

Güzel miydi? Evet güzeldi:) Evde olmak benim için hep güzel zaten. Ama bana evdeykende zaman yetmiyor. Yapmak istediğim bir çok şeyi yapamadım. Onlarda başka bahara artık:)))

5 yorum:

 1. ah güzelim bende 3 hafta iznimin tamamını aldım gittim geldim ama sanki hiç tatil yapmadım :( geçmiş bayramın mübarek olsun bu arada, öpüyorum ;)

  YanıtlaSil
 2. Zamanla yarışan kadınnn:) Bayıldım karelere, Oki yine harikalar harikası:)

  YanıtlaSil
 3. Ee süpermiş.Oki çok şeker. İnşallah hep böyle mutlu olursunuz :)

  YanıtlaSil
 4. Keyifli bir tatil olmuş, :)

  YanıtlaSil

Başka neler var neler:))

Related Posts with Thumbnails