24 Temmuz 2012 Salı

Sıcakkk çokkk sıcakkkk

Ben ki yaz gelsin diye kışı yaşarım, yaz bitince bunalıma girerim. Sıcak severim, deniz, güneş severim. Ama olmuyor, Ankara'da yaz çekilmiyor. Bir de çalışıyorsan, hele kliması bozulmuş bir ofisteysen:(((( yokkk hiç çekilmiyor. Benim gibi sıcak seven bile söyleniyorsa, daha yeni geldiği halde tatil hayalleri kuruyorsa bu sıcaklar çok fazla demektir.

11 yorum:

 1. ofisinde kliması bile olmayanlar var :((( bence bu hafta tatil ilan edilmeli... gece sahurda bile sıcaklık 31 dereceydi evde :(

  YanıtlaSil
 2. Hiç sevmiyorum yazı:(
  Bitse de kurtulsak biraz serinlesek:))

  YanıtlaSil
 3. Allah yardımcınız olsun...

  YanıtlaSil
 4. Yarın Ankara en sıcak gününü yaşayacakmış. Umarım klimaniz hemen yapilir :))

  YanıtlaSil
 5. Allah yardımcınız olsun..İstanbul da çok sıcak..sabır serin günlerde gelecek inşallah..:)

  YanıtlaSil
 6. Ankara halinize şükredin, İstanbul'daki rutubet orada yok. Her ne kadar yaklaşık 25 yıldır İstanbul'da isem de Ankara'lıyım, bilirim oranın havasını. Burada nemden nefes alamıyoruz, her an yapış yapış, vıcık bir haldeyiz.
  Kesin saçlarımın dibi küflenecek. Sabah duştan sonra kurutmuyorum bile, tepemde toplayıveriyorum. Akşama kadar zaten ter, nem sayesinde ıslak, akşam duştan sonra da fönün ısısına dayanamayıp kurutamıyorum, böylece her an ıslak saçlarım var :)))
  Yarın İstanbul'da hissedilen sıcaklık 45 derece olacakmış. Vee ben 11 - 15 arası sokaktayım. Buharlaşmazsam görüşürüz :))

  YanıtlaSil
 7. Merhaba, sizi ve yaptıklarınızı uzun zamandır izliyorum. Yakında kızım evlenecek onun için birkaç şey sipariş etmek istiyorum size nasıl ulaşabilirim.
  Sevgiler
  sema

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sema hanım merhaba,
   Bana smn974@gmail.com dan ulaşabilirsiniz:)

   Sil
 8. ANTALYA KAYNIYOR CANIM..
  SANADA KOLAY GELSİN.
  BANDA BEKLERİM..

  YanıtlaSil
 9. Ben de sıcağı seven biri olarak,dua ediyorum temmuz bitsin diye....inşaAllah ağustos ortalarından sonra biraz rahatlarız...bunda da bir hikmet vardır...

  YanıtlaSil
 10. Ben kış mevsimini sevdiğimden benim için bu sıcaklar daha da berbat:)

  YanıtlaSil

Başka neler var neler:))

Related Posts with Thumbnails