15 Ağustos 2014 Cuma

Tatilin Özeti - 2014

Tatil dönüşü sendromu mudur? Ankara'nın havasından suyundan mıdır? yoksa tamamen psikolojik midir bilmem, geldim geleli elim kolum kalkmaz oldu. Bir yorgunluk, bir halsizlik, bir isteksizlik hâli var ki üzerimde sormayın.

Oysa tatildeyken ne güzeldi her şey. Sabah erken uyansan bile hemen bi ayılma, kendine gelme hâli. Gecelere kadar otursan, ertesi gün yine zımba gibi sıcak mıcak demeden dolanıp durmalar falan. Denizin, güneşin, sakinliğin dibine vuruş...Vesselam tatil güzel şey anacım:))Gölgesi-güneşi, denizi-kumu ayrı bir keyif,Mavi suların hakkını en çok Oki verdi mesela. Eli, ayağı büzüş büzüş olana kadar sudaydı:)

Bense evde geçirilen sessiz, sakin, huzur dolu saatlere doyamadım. 

Her sene mutlaka bir Bodrum yapardık. Bu sene bir değişiklik yapıp Yalıkavak'a gittik.

Arkadaşlarımız da olunca daha da bi güzel geçti günümüz :)Her sene tatilimizi yazlıkta geçirirdik. Bu sene biraz da gezelim dedik. Bir haftamızı yazlıkta geçirdikten sonra iki günümüzü Ören'de (Milas), Emre'nin anne-babasının yazlığında geçirdik.

Ören'de geçirdiğimiz iki günün ardından rotamızı Bozcaada'ya çevirdik. Sekiz saatlik bir yolculuktan sonra nihayet Geyikli'ye varabildik :)


Bozcaada ayrı bir post belki iki post olmayı hak ediyor. Fotoğrafları düzenler düzenlemez ve kafayı toparlar toparlamaz burada:))

3 yorum:

 1. Aynı duygular içerisindeyim:) Belli ki tatil güzel geçmiş, oki de yakıyor ortalığı çok sevimli..
  Sayılı gün çabuk biter ya o hesap, biran evvel tekrarını dilerim..
  sevgiler,

  YanıtlaSil
 2. çooook uzun zamandır blog gezmiyordum, fırsat bulup bakayım dedim. okan ne kadar büyümüş yahu :))

  YanıtlaSil
 3. Aman ya ne güzeldi valla tatil, fotoğraflara bakınca iyice özledim:)

  YanıtlaSil

Başka neler var neler:))

Related Posts with Thumbnails