12 Ekim 2009 Pazartesi

Bardak Altlıkları

Mumla eskitme tekniği ile yaptığım (Yine Ece Aymer’in programda anlattığı gibi (kendisinin hayranıyım :) )bardak altlıkları.

Epey uğraştırıcı bir şey ama yapması çok zevkli :)15 yorum:

 1. Tamam siz kapmışsınız tekniği iyice.Çok güzel olmuşlar.

  YanıtlaSil
 2. Çok şirin ve başarılı çalışmalar güzel ellerinize sağlık.

  Güzellikler sizinle ve ailenizle olsun sevgiyle kalın...

  YanıtlaSil
 3. Beyaz Kkelebek12 Ekim 2009 14:14

  Lolipu'cum, süper olmuş valla.Hemde mumla eskitme ooo ayrı bir hava katmış ellerine sağlık. Bu arada bende mumla eskitme yapacaktım sen hoş yapmışsın senden birkaç öneri istiyecem.Simdi zemini koyu renk boyuyorsun sonra mum sürüyorsun ve üstüne beyazla boyuyorsun ( peki beyaz boya 1. katta hemen kapatmaz altındaki koyu rengi 2 kat beyaz boyadığında zımpara yaptığında yine aynı efekti veriyormu mumla eskitme)

  Tekrardan ellerine sağlık süper....

  YanıtlaSil
 4. Evimin incileri çok teşekkürler :)

  BeyazKKelebek beğendiğine sevindim. Teşekkürler. Valla beyaz boya ilk katta kapatmıyor. Ben 2 hatta 3 kat sürdüm. Zımpara yaparkende epey kuvvet harcamak gerekti. Zaten bazı yerlerde boyayı kaldırdım bile. Ama bence değişik bir hava verdi :)

  YanıtlaSil
 5. AY HARİKA OLMUŞ... BAYILDIM....ELLERİNE SAĞLIK CANIM....

  YanıtlaSil
 6. Az ekmek yemedim 12 sene önce şu işlerden canım, hatta o zamanlar stencilleri dışardan getirtmek çok masraflı diye eski röntgen filmlerini çamaşır suyuna sokar stencil yapardım hey gidi hey :) Çok cici olmuş canım güle güle sat diyorum sat bence :)

  YanıtlaSil
 7. stil direktörü canım yaa insanı nasıl motive ediyorsun, sağol. Valla satış için pasaja koydum. Ama ordan pek bişey çıkmıyor. Eşe dosta söylüyorum. Birini sattım. İki tane de sipariş aldım:)

  YanıtlaSil
 8. Deli oluyorum senin transfer çalışmalarına..

  Bende yapmak istiyorum.

  YanıtlaSil
 9. Gene çok güzel olmuş, sizin yaptıklarınızı seyrettikçe ben de yapmak için nasıl hevesleniyorum anlatamam, ilk fırsatta gidip malzeme almam lazım :(
  tekrar ellerinize sağlık

  YanıtlaSil
 10. Transfer tekniği ile yaptığınız tüm çalışmalar bir harika olmuş, ellerinize, emeğinize sağlık...

  Bende peçete transfer tekniğini çok severim ve bu sıralarda pembe güllü peçete arıyorum, istediğim gibi güzel bir peçete bulduğumda bende altlık yapacağım:)

  YanıtlaSil
 11. Cok guzel olmus.. kutulariniza ve bardak altliklariniza bayildim.. Bardak altliklari icin nasil cila kullandiniz? Sicak bardak koyunca su bazli cila zarar goruyo diye biliyorum.

  YanıtlaSil
 12. Kitchen Witch, çok taşekkür ederim, bardak altlıkları için sprey vernik kullandım. Bir sorun çıkmadı

  YanıtlaSil
 13. hmmm.. hepsi birbirinden guzel.. Gul desenliler cok romantik.. Ellerine saglik..

  YanıtlaSil
 14. gerçekten de hepsi de birbirinden güzel! ellerine sağlık valla ya! ne güzel çeşit çeşit bir sürü güzel şey yapıyorsun.

  YanıtlaSil
 15. çok güzeller.

  YanıtlaSil

Başka neler var neler:))

Related Posts with Thumbnails