30 Nisan 2010 Cuma

Gittim, Aldım, Geldim:)

Öğle tatilinde Atölye Beyaz'a gidip boyaları alıp geldim. Gittiğimde kurs vardı. Yoğun ve kalabalıktı. Çok fazla da vaktim olmadığı için yapılanları yakından inceleme fırsatım olmadı:( Ama çok güzel şeyler vardı. 'Ahh ben de burada olmalıyım' diye içimden söylenip gerisin geri işe döndüm:(Şimdi benim yapacağım hafta sonu her renkten bir şeyler yapmak. Tabii sabırsızlığımı bir kenara bırakıp doğru dürüst bir şeyler yapabilirsem ne mutlu bana:)

14 yorum:

 1. Aynı şeyi bugün bende toz kumaş boyası bulabilirsem yapıcam:) gidicem, alıcam, dönücem...Kısmet:)

  YanıtlaSil
 2. Ha haa çok hoşsun sabırsızlıktan insan bazen yüzüne gözüne bulaştırıyor değil mi? Yeni boyaların hayırlı olsun. Şu boya işine kaptıramadım bi türlü ne çok istiyorum halbuki :) Yıllardır peçete biriktiririm gel gör ki tek bir peçete çalışmam yok :))) tutkalını aldım ama ;) yakında fabrika üretime geçebilir :D

  YanıtlaSil
 3. Siminciğim yeni boyaların hayırlı olsun. Eminim harika işler çıkaracaksın :) bekliyorum merakla...

  YanıtlaSil
 4. boyaların hayırlı olsun..şimdi senden bu hevesle kimbilir ne güzellikler çıkar..merakla bekliyorum...ayrıca bende ankarada yaşasaydım kesin atolye beyaza giderdim...nefis nefis şeyler yapılıyor.....sevgiler canım....

  YanıtlaSil
 5. hadi hayırlı olsun,güle güle kullan ;)

  YanıtlaSil
 6. Haydi güle güle kullan ben Ankarada olsam a.beyaza mutlaka kayıt olurdum çok güzel şeyler yapıyorlar bu arada tanesi kaç liraya geldi?

  YanıtlaSil
 7. İğne İle İplik; toz kumaş boyası ilk defa duyuyorum, nasıl bir şey ki acep? Bak merak ettim şimdi:))

  Lavanta Bahçesi; çok teşekkür ederim eve gitmek için sabırsızlanıyorum. Bakalım başlayınca ne olacak. Başlasan bırakamazsın ben sana diyim:)))

  Yeşimcim; bakalım valla heyecandan batırmazsam yapmayı düşündüklerimi:))

  Şehnazcım; teşekkürler,ben de çok katılmak istiyorum kurslarına ama bir cumartesim var gidebileceğim, onda da oki'yi bırakıp gitmek istemiyorum:)

  Tiryaki; teşekkürler:)

  herşeyden azıcık; teşekkür ederim, ahh ahh imkanım olsa ben de her gün orada olurdum:)) tanesi 4,75 TL

  YanıtlaSil
 8. Şekerim ben yazını daha yeni okurken, şu Atölye Beyazda nerelerdeymiş diye araştırırken sen boyaları almışsın bile, süpergirlmüsün nesin yahu :) Güle güle kullan, merakla bekliyoruz ortaya ne şahane şeyler çıkaracaksın diye....
  Öpüyorum....

  YanıtlaSil
 9. Alttaki peynir tabagını görünce aklım gitti lütfen beni birde cam boyama işine bulaştırmaya vesile olma lolipuuum lütfeeen :)

  YanıtlaSil
 10. Özlem; kafaya bir şey takılınca takılıyor bende. Almazsam bir an önce, yapmazsam hemen rahat edemiyorum:))

  Nur; olsun ne güzel olur işte:))

  YanıtlaSil
 11. lolipucum, gittim baktım, batik boyası olarak toz kumaş boyası vardı, daha önce böyle bir boya denemediğim için cesaret edemedim, bende artdeconun minik şişe boyalarından aldım:)

  YanıtlaSil
 12. Fiyatı çok iyi bende 4.5 dan alıyorum hazır oraya gitmişken dekoupage kağıtlarından da alsaydın çok güzel resimler var gibi duruyor orada.

  YanıtlaSil
 13. lolipu cum çok şaslısın,ece hanımla tanıştım ana öyle çok istiyorum ki atölye beyazı ziyaret etmek umarım birgün olur.boyaların renklerine bayıldım,telaşlanma bence yine zevli işler çıkıcak ortaya hadi kolay gelsin

  YanıtlaSil
 14. İğne İle İplik; ben de biraz cesaretsizim. Şimdi gittim, aldım, geldi boyaları. Birşeyler yapmayada çalıştım ama şu vernik olayı bira sıkıntılı:((

  herşeyden azıcık; ahh di mi? ama hem benimvaktim azdı, hem de kurs olduğu için çok kalabalıktı. akamadım doğru dürüst:)

  zeynocum; Atölye Beyaz'ı görmeni çok isterim. O kadar güzel biryer ki insanı çıkası gelmiyor:))Bakalım becerebilirsem bir şey yapmaya çalışıyorum:)

  YanıtlaSil

Başka neler var neler:))

Related Posts with Thumbnails